WWW.BERLINGO-KLUB.PL - Rejestracja

Rejestrując się na „WWW.BERLINGO-KLUB.PL” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „WWW.BERLINGO-KLUB.PL”. „WWW.BERLINGO-KLUB.PL” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „WWW.BERLINGO-KLUB.PL” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „WWW.BERLINGO-KLUB.PL” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „WWW.BERLINGO-KLUB.PL” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.REGULAMINZASADY NADRZĘDNE


KAŻDY UŻYTKOWNIK JEST ZOBOWIĄZANY PRZECZYTAĆ I PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU FORUM BERLINGO-KLUB.PL

ZASADY OGÓLNE


1. Forum przeznaczone jest do wymiany poglądów i doświadczeń użytkowników. Nie będą tolerowane żadne przejawy BEZCZELNOŚCI CZY CHAMSTWA wobec innych użytkowników forum.
2. Zakazane jest umieszczanie na forum linków do treści zabronionych prawem (np. do stron z nielegalnym oprogramowaniem) czy też treści o charakterze pornograficznym.
3. Zanim założysz nowy wątek na forum, sprawdź dokładnie czy już ktoś wcześniej nie pisał na ten temat.
4. Zakładając nowy wątek pamiętaj aby tytuł jednoznacznie i dokładnie określał jego treść.
5. Bezwzględnie staramy się przestrzegać tematyki na poszczególnych forach. Niestosowanie się do tej zasady powodować będzie bałagan i dodatkową pracę dla administratorów i moderatorów forum.
6. Każdy piszący na forum powinien dokładnie sprawdzić pisownię przed wysłaniem posta. Na forum ogólnym nie zwracamy uwagi innym użytkownikom, od tego są wiadomości prywatne.
7. Staramy się unikać sytuacji, w których odsyłamy innego użytkownika do archiwum bez podania linka do konkretnego wątku.
8. Na forum zabroniona jest reklama usług, sklepów itp.) bez zgody administratora. Wszystkie oferty kupna, sprzedaży oraz zamiany należy umieszczać w odpowiednim podforum.
9. Umieszczanie zdjęć na forum do rozdzielczości 800 px. mierzone po dłuższym boku.
10. Niedopuszczalne są osobiste kłotnie, przytyki i prowokowanie do niewłaściwych zachowań innych użytkowników forum.
11. Konta użytkowników, którzy przez ostatnie 6 miesięcy nie zalogowali się na forum mogą być usuwane.
12. Na forum http://www.berlingo-klub.pl zwracamy się do siebie po imieniu ewentualnie po niku. ZABRONIONE JEST PANOWANIE, PANIANIE ITP.
13. Berlingo-Klub.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i wartośc merytoryczną prezentowanych na forum wypowiedzi.
14. Każdy nowy użytkownik po aktywowaniu konta ma obowiązek uzupełnić dane o swojej lokalizacji (miejscowości) w panelu użytkownika.

PORZĄDEK NA FORUM


1. Na forum najważniejsze zdanie mają Administratorzy i Moderatorzy. Mają oni prawo do ostrzegania użytkowników forum za niezgodne z regulaminem zachowanie, a w szczególnych przypadkach do usuwania konta użytkownika.
2. Posty niezgodne z regulaminem naruszające zasady, dobre obyczaje będą edytowane przez Administratorów i Moderatorów a w szczególnych przypadkach kasowane.
3. Zastrzeżenia do pracy moderatorów należy zgłaszać do Administratora Forum wysyłając wiadomość prywatną. Moderatory nie mają prawa poprawiania wiadomości innych Moderatorów.
4. Najważniejsza zasada: ADMINISTRATORZY I MODERATORZY ZAWSZE MAJĄ RACJĘ. Wszelkie zastrzeżenia zgłaszaj na PW do Administratora.

 
cron